KRÁSNY 2 IZBOVÝ BYT

Hľadáte moderné bývanie vhodné na okamžité nasťahovanie bez zbytočných investícií? Potrebujete mať všade blízko, kompletnú občianska vybavenosť v okolí, a všetko ostatné, čo k aktívnemu životu patrí? Máme ponuku presne pre vás – 2-izbový byt v najvyhľadávanejšej časti Petržalky. 
Ponúkame vám naozaj krásny 2-izbový byt s rozlohou 55 m2 v Petržalke na Lachovej ulici, odkiaľ je to len na skok do centra Bratislavy, ako aj do Sadu Janka Kráľa. Bytový dom je zateplený, má vymenené stupačky aj výťahy. Spoločné priestory sú tiež zrekonštruované. K bytu prislúcha aj predpríprava na balkón plošinou, takže si ho môžete dorobiť, ak budete po ňom túžiť.

Tento super dvojizbák má perfektnú dispozíciu, je orientovaný na východnú stranu a nachádza sa na 6. poschodí z 12, takže vám nebude ani zima, ani teplo. Je kompletne a nadštandardne zrekonštruovaný. Sú tu úplne nové plastové okná vrátane vnútorných žalúzií, nová elektroinštalácia a vodoinštalácia, nové kúrenie vrátane nových radiátorov, vchodové bezpečnostné dvere, interiérové dvere, podlahy v celom byte. V kúpeľni nájdete vaňu aj vhodné miesto na práčku. WC je samostatné. V byte už je kuchynská linka vrátane vstavaných spotrebičov: sklokeramická varná doska, elektrická rúra, digestor, umývačka riadu a vstavaná chladnička s mrazničkou. 

V okolí bytového domu nájdete detské ihrisko, zastávku mhd, školu, škôlku, milión možností športového vyžitia - jednoducho kompletnú občiansku vybavenosť. Bonusom je dobrá napojenie na diaľnicu.
Tento byt, ktorý je v novučičkom prevedení, je kúpou voľný a je pripravený k nasťahovaniu. Cena tejto nehnuteľnosti je 194.990,- EUR. Táto cena predstavuje kompletnú kúpnu cenu, ktorá zahŕňa servis a administratívu až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti. 

Čakáme práve vás, zavolajte ešte dnes a príďte sa pozrieť na vaše nové bývanie.

 Parametre bytu

Názov Lachova 30
Lokalita Bratislava V
Druh Predaj
Kategória 2 izbový byt
Celková plocha 55 m2
Cena 194 990 eur
Stav Kompletná rekonštrukcia (2022, Október)
Poschodie 6
Počet poschodí 10
Počet izieb 2
Balkón
Pivnica
Výťah
Zateplenie bytového domu
Internet
Káblová televízia