KRÁSNY 3 IZBOVÝ BYT

Bratislava bola vždy zaujímavá hlavne svojím centrom s romantickými uličkami, obchodíkmi, kaviarničkami či reštauráciami. Nie každý si však môže, obzvlášť v týchto časoch, dovoliť bývanie v centre. Príjemným kompromisom by pre vás mohla byť Petržalka, a to hneď skraja. Do centra autom by ste to mali 5 minút a pešo takou polhodinovou prechádzkou. To už stojí za úvahu, nie? Tak poďte na obhliadku, máme pre vás byt!

Ponúkame Vám príjemný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Petržalke na vyhľadávanej Hrobákovej ulici. Byt s rozlohou 55 m2 sa nachádza na 11. poschodí z 12 v zrekonštruovanom panelovom bytovom dome. Boli tu už vymenené stupačky aj výťahy a bytový dom ja zateplený, takže vám už nič nemôže pokaziť dojem z nového bývania.

Tento byt je orientovaný na západnú stranu. Poctivou rekonštrukciou vznikol veľmi príjemný priestor pozostávajúci z kuchynskej časti prechádzajúcej do obývacej časti a dvoch samostatných spální. Z chodby je vstup do kúpeľne a samostatného WC. V rámci rekonštrukcie boli vymenené okná za plastové aj s vnútornými žalúziami, sú tu nové rozvody elektriky, vody a kúrenia, samozrejmosťou sú nové radiátory, nové podlahy v celom byte a tiež interiérové a bezpečnostné vstupné dvere. Nový majiteľ tiež dostane k bytu aj revíznu správu od elektriky.

V okolí je naozaj kompletná občianska vybavenosť, školy, škôlky, obchody, reštaurácie, zastávky MHD, možnosti športového vyžitia, voda, zeleň, Petržalský park, dostihová dráha, jednoducho naozaj všetko, na čo si spomeniete. Parkovanie je možné zadarmo v okolí bytového domu.

Byt je bez tiarch, a teda je kúpou voľný, s možnosťou financovania aj cez hypotekárny úver.

Cena tejto nehnuteľnosti je 179.000,- €. Táto cena predstavuje kompletnú kúpnu cenu vrátane provízie RK, ktorá zahŕňa servis a administratívu až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti, kompletný právny a predajný servis (ZBZ, KZ, návrh na vklad, notár, kataster, banky, preberací protokol)

Čakáme práve vás, zavolajte ešte dnes a príďte sa pozrieť na vaše nové bývanie.Parametre bytu

Názov Hrobákova 15
Lokalita Bratislava V
Druh Predaj
Kategória 3 izbový byt
Celková plocha 55 m2
Cena 179 000 eur
Stav Kompletná rekonštrukcia (2023, Marec)
Poschodie 11
Počet poschodí 12
Počet izieb 3
Balkón
Pivnica
Výťah
Zateplenie bytového domu
Internet
Káblová televízia