KRÁSNY 3 IZBOVÝ BYT

Centrum Bratislavy vždy lákalo či už turistov, alebo domácich svojím čarom. Ak snívate o bývaní v centre, ale nemôžete si ho tak celkom dovoliť, porozmýšľajte nad kompromisom. Čo tak Petržalka, lepšie povedané, jej začiatok? Do centra autom 5 minút a dokonca pokojne aj pešo krátkou prechádzkou? Tak poďte na obhliadku, máme pre vás byt!

Exkluzívne Vám ponúkame príjemný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Petržalke na Námestí hraničiarov č. 18. Ide o úplne novučičký byt s rozlohou 54 m2, v ktorom po rekonštrukcii ešte nikto nebýval. Nachádza sa na 11. poschodí z 12 v zrenovovanom panelovom bytovom dome. Boli tu už vymenené stupačky aj výťahy a bytový dom ja zateplený, takže vám už nič nemôže pokaziť dojem z nového bývania. 

Poctivou rekonštrukciou bytu vznikol veľmi príjemný priestor pozostávajúci z kuchyne spojenej s obývačkou a dvoch samostatných izieb, kúpeľne, samostatného WC a odkladacieho priestoru. Kuchynská linka bola robená na mieru a sú v nej zabudované spotrebiče – umývačka riadu, digestor, sklokeramická varná doska a elektrická rúra. V kuchyni aj v izbách je na zemi plávajúca podlaha nadčasovej svetlej farby, v kúpeľni a WC dlažba. V byte sú nové plastové okná so žalúziami aj interiérové dvere a vstup je chránený bezpečnostnými dvermi značky Sherlock. Byt je, samozrejme, vystierkovaný a vymaľovaný, pripravený na bývanie. Bude sa ľahko zariaďovať, keďže v ňom boli použité príjemné farby a materiály. 

Ide o jednu z najlepších petržalských lokalít nachádzajúcu sa v 10-minútovej pešej dostupnosti od centra Bratislavy. V okolí je naozaj kompletná občianska vybavenosť, školy, škôlky, obchody, reštaurácie, zastávky MHD, možnosti športového vyžitia, voda, zeleň, Petržalský park, dostihová dráha, jednoducho naozaj všetko, na čo si spomeniete. Parkovanie je možné zadarmo v okolí bytového domu.

Výhodou sú nízke mesačné náklady na energie. Cena tejto nehnuteľnosti je 195 000,- €. Táto cena predstavuje kompletnú kúpnu cenu vrátane provízie RK, ktorá zahŕňa servis a administratívu až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti (kompletný právny a predajný servis, ZBZ, KZ, návrh na vklad, notár, kataster, banky, preberací protokol)

Čakáme práve vás, zavolajte ešte dnes a príďte sa pozrieť na vaše nové bývanie.Parametre bytu

Názov Nám.hraničiarov 18
Lokalita Bratislava V
Druh Predaj
Kategória 3 izbový byt
Celková plocha 54 m2
Cena 195 000 eur
Stav Kompletná rekonštrukcia (2021, Október)
Poschodie 11
Počet poschodí 12
Počet izieb 3
Balkón
Pivnica
Výťah
Zateplenie bytového domu
Internet
Káblová televízia