KRÁSNY 3 IZBOVÝ BYT

Blízkosť vinohradov, prírody, možnosť prechádzok či športového vyžitia, trávenie času pri vode, no zároveň excelentné dopravné spojenie a množstvo obchodov a reštaurácií – to všetko sú benefity, ktoré dokáže Račianska ulica v Bratislave ponúknuť viacerým generáciám.
Ide o 3-izbový byt s rozlohou 62 m2 po novej kompletnej rekonštrukcii, pri ktorej, okrem toho, že bolo všetko vymenené za nové, bola nainštalovaná aj klimatizácia, čo určite oceníte v horúčavách, ktoré sa u nás stávajú čoraz bežnejšími. Okrem klimatizácie sú tu nové rozvody elektriky, vody aj kúrenia, samozrejme, nové radiátory, ale tiež podlahy a sanita. Všetko je teda pripravené na nasťahovanie. Vstup do bytu chránia nové bezpečnostné dvere. Bytový dom ja zateplený.


Byt pozostáva z troch izieb, kuchyne, chodby a kúpeľne. Výhodou bytu je, že kuchyňa je samostatná, takže pri varení nemusíte cítiť jeho vôňu v celom byte. Je v nej nová kuchynská linka vrátane všetkých bežných vstavaných spotrebičov, ktoré sa stanú vašimi každodennými pomocníkmi - chladnička s mrazničkou, elektrická rúra, sklokeramická varná doska, digestor či umývačka riadu. Z kuchyne je tiež vstup na balkón, kde si môžete v pokoji vychutnať napríklad rannú kávičku.
Ak neradi čakáte, mám pre vás tiež fantastickú správu - byt je bez tiarch, kúpou voľný. Nespornou výhodou sú taktiež nízke náklady na energie (115,- eur/mes.). V okolí bytového domu je, samozrejme, kompletná občianska vybavenosť, školy, škôlky, lekáreň, pošta, obchody, reštaurácie, zastávka električky aj autobusu. Električkou je bezproblémová dostupnosť do centra za pár minút.
Ak cítite, že toto je byt, po ktorom túžite, neváhajte mi zavolať ešte dnes a príďte sa pozrieť na vaše nové bývanie.
 Parametre bytu

Názov Račianska 7
Lokalita Bratislava III
Druh Predaj
Kategória 3 izbový byt
Celková plocha 62 m2
Cena 269 690 eur
Stav Kompletná rekonštrukcia (2022, August)
Poschodie 4
Počet poschodí 10
Počet izieb 3
Balkón
Pivnica
Výťah
Zateplenie bytového domu
Internet
Káblová televízia