KRÁSNY 3 IZBOVÝ BYT

Pre každého z nás je pri hľadaní si nového bývania prioritou niečo iné. Pre niekoho je to blízkosť prírody, pre niekoho obchody, škola či práca, pre iného to môže byť dobré MHD spojenie v rámci mesta či bezproblémové parkovanie. A čo tak toto všetko dohromady?

Máme pre vás zaujímavú ponuku – luxusný 3-izbový byt v bratislavskej mestskej časti Nové Mesto na Riazanskej ulici, len pár metrov od OC Vivo (niekdajší Polus City Center) a naozaj kúsok do Malých Karpát. Ide o veľmi príjemné bývanie , kde je však absolútne kompletná občianska vybavenosť a hustá sieť MHD samozrejmosťou. Bezproblémové parkovanie v okolí bytového domu je príjemným bonusom.

Byt má rozlohu poctivých 69 m2 a prislúcha k nemu aj pivnica v suteréne. Má jedinečnú dispozíciu, je orientovaný na východ + západ a nachádza sa na 2. poschodí zo 7 v zateplenom panelovom bytovom dome, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou.

Byt je po celkovej a veľmi kvalitnej a modernej rekonštrukcii, doslova od podlahy až po strop – nové podlahy a stierky sú len začiatok, pretože vymenené bolo doslova všetko. Od tejto rekonštrukcie v ňom ešte nikto nebýval, teda byt je nový a čistučký. V rámci rekonštrukcie boli vymenené okná za plastové, vrátane žalúzií, znížené sadrokartónové stropy, vymenené rozvody elektriky a vody, nové radiátory a interiérové dvere. Nájdete tu 2 samostatné izby a veľký obývací priestor spojený s kuchyňou, predsieň, kúpeľňu a samostatné WC. V kuchyni sa nachádza na mieru vyrobená kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi (umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, sklokeramická varná doska, digestor a elektrická rúra). Vstup do tohto novučičkého bytu chránia bezpečnostné dvere značky Sherlock. Rannú kávičku či podvečerné vínko si môžete vychutnať na priestrannom balkóne. Čo viac si priať? Už len sa rýchlo nasťahovať a začať si nové bývanie užívať.Parametre bytu

Názov Riazanská
Lokalita Bratislava III
Druh Predaj
Kategória 3 izbový byt
Celková plocha 69 m2
Cena 249 999 eur
Stav Kompletná rekonštrukcia (2021, August)
Poschodie 2
Počet poschodí 7
Počet izieb 3
Balkón
Pivnica
Výťah
Zateplenie bytového domu
Internet
Káblová televízia