Krásny 2 izbový byt - Silvánska

Galéria Video Pôdorys Lokalita

Láka vás bývanie priamo pri obrovskom lese, kde ráno budete počuť spievať vtáčiky a dýchať čerstvý vzduch, kedykoľvek sa pôjdete prebehnúť či prejsť? Zároveň je však pre vás ťažké vzdať sa mestského pohodlia, kompletnej občianskej vybavenosti a perfektného dopravného spojenia v rámci Bratislavy? Poďte do Karlovej Vsi, teda presnejšie na Silvánsku ulicu, kde máme pre vás jedinečné bývanie.

Ponúkame Vám na prenájom 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, ktorý je navyše úplne zariadený nábytkom aj spotrebičmi. Nájdete tu plne vybavenú kuchyňu s umývačkou riadu, chladničkou s mrazničkou, elektrickou rúrou, sklokeramickou varnou doskou a digestorom. Tiež tu na vás čaká v obývacej časti televízor, sedačka, komoda a konferenčný stolík. V spálni je praktická manželská posteľ a skrinky. Ak by bolo úložného priestoru málo, na chodbe nájdete tiež skrine. V kúpeľni je samozrejmosťou práčka. 

Táto lokalita sa vyznačuje kompletnou občianskou vybavenosťou, je tu všetko - škola, škôlka, zastávka MHD, lekáreň, obchod, a rovnako jednoduchou a rýchlou dostupnosťou kamkoľvek. 

O dostupnosti a ceny prenájmu sa informujte buď telefonicky, kontaktným formulárom alebo emailom v sekcii KONTAKTYParametre bytu

Názov Krásny 2 izbový byt - Silvánska
Lokalita Bratislava
Druh Prenájom
Kategória 2 izbový byt
Poschodie 1
Počet poschodí 8
Počet izieb 2
Balkón
Pivnica
Výťah
Zateplenie bytového domu
Internet
Káblová televízia