Krásny 3 izbový byt - Rumančekova

Galéria Video Lokalita

Kompletná občianska vybavenosť a perfektné dopravné spojenie, slušné mestské bývanie pre mladých, ale pokojne aj pre starších. Pešia dostupnosť do OC Retro, na polikliniku, do nemocnice, k jazeru, do reštaurácie, jednoducho naozaj všade. Dostupnosť do iných mestských častí MHD alebo autom je tiež výborná a blízkosť výjazdu na diaľnicu a do centra autobusom na skok - to je už len čerešničkou na torte. Pozdáva sa vám to?

Presťahujte sa na Rumančekovu ulicu do Ružinova, jednej z najkrajších bratislavských častí, kde tento luxusne prerobený 3-izbový byt čaká práve na vás. Ide o príjemné a pokojné bývanie s množstvom zelene v okolí a, samozrejme, kompletnou občianskou vybavenosťou. Byt je orientovaný na východ a západ a nachádza sa na 2. poschodí z 6. Má rozlohu poctivých 70 m2.


Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome v klasickej ružinovskej lokalite plnej zelene, kúsok od jazera. Je veľmi príjemný a dýcha pokojnou atmosférou vhodnou na dotvorenie podľa vašich predstáv. Mesačné náklady na tento byt sú nízke. (105,- eur/mesiac)
 Parametre bytu

Názov Krásny 3 izbový byt - Rumančekova
Lokalita Bratislava II
Druh Predaj
Kategória 3 izbový byt
Celková plocha 70 m2
Cena 225 000 eur
Stav Kompletná rekonštrukcia (2024, Január)
Poschodie 2
Počet poschodí 6
Počet izieb 3
Balkón
Pivnica
Výťah
Zateplenie bytového domu
Internet
Káblová televízia