Krásny 1 izbový byt - Česká-2

Galéria Video Lokalita

Príď do Bratislavy a vychutnaj si tú pravú atmosféru! Cíť sa tu ako doma a uži si mesto so všetkým, čo ponúka. Ubytuj sa v perfektnej starej tehlovej garsónke v časti Nové Mesto a maj všade blízko. A ako bonus si vychutnaj z šiesteho, teda najvyššieho poschodia výhľad na hrad. Navyše, ak ti niečo bude chýbať, do obchodu to máš tak blízko, že môžeš aj v papučkách, do OC Centrál vlastne tiež, a ak prídeš autom, parkovanie máš hneď pri dome, a teraz to najlepšie – ak chceš skutočne objavovať čaro hlavného mesta, pešo prejdeš pokojne až do centra! 

Táto časť Nového Mesta, teda okolie Trnavského mýta, je výhodná pre zamierenie naozaj kamkoľvek. Je tu na výber množstvo spojov MHD, výborná infraštruktúra a pešia dostupnosť do prírody alebo za kultúrou.  

Ponúkame ti na prenájom super zrekonštruovanú, vybavenú a zariadenú garsónku v staršom, poctivo postavenom tehlovom dome, ktorý je udržiavaný a čistý. Byt sa nachádza na 6. poschodí z 6. V bytovom dome je výťah. 

V byte nájdeš nový nábytok, nový kuchynský kút, chladničku, dvojplatničku, rozkladací gauč, ktorý v sebe ukrýva plnohodnotné dvojlôžko. Je tu aj dostatočný odkladací priestor, telka, internet, nový radiátor a klimatizácia. Kúpeľňa je novučičká, spojená s WC, a má aj práčku. O svoje bezpečie nemusíš mať strach, vstup je chránený novými bezpečnostnými dvermi. 

O dostupnosti a ceny prenájmu sa informujte buď telefonicky, kontaktným formulárom alebo emailom v sekcii KONTAKTY

Alebo kliknite sem: PONUKA NA AIRBNBParametre bytu

Názov Krásny 1 izbový byt - Česká-2
Lokalita Bratislava
Druh Prenájom
Kategória 1 izbový byt
Poschodie 6
Počet poschodí 6
Počet izieb 1
Balkón
Pivnica
Výťah
Zateplenie bytového domu
Internet
Káblová televízia