Krásny 1 izbový byt - Mánesovo nám.

Galéria Video Lokalita

Túžite po praktickom, takmer bez údržbovom, ale zároveň štýlovom a modernom bývaní kúsok od centra Bratislavy? Tak pouvažujte nad Petržalkou, lepšie povedané, nad jej super lokalitou hneď skraja – tak, aby ste boli na skok od Auparku či Sadu Jana Kráľa, do centra autom 5 minút… Čo viac dodať, možno len to, že do toho centra dokonca dôjdete pokojne aj pešo krátkou prechádzkou (asi 25 minút). Máme pre vás fakt parádny byt!

Ponúkame Vám príjemný 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Petržalke na Mánesovom námestí. Ide o krásny veľkometrážny byt s rozlohou 50 m2 s nádherne vysokými stropmi.

Byt je veľmi kvalitne zrekonštruovaný. Je tu nová elektrika, voda, kúrenie, nové hliníkové okná, žalúzie, sieťky, kúpeľna  s oknom aj sanita (sprchový kút). Podlahy sú tiež tip-top. Rovnako aj stierky či maľovka. Je tu aj nová kuchynská linka kompletne vybavená spotrebičmi a pripravená na vaše kulinárske špeciality. Bonusom je, že byt je kompletne zariadený, nájdete tu sedačku, konferenčný stolík, televízor, komodu, posteľ, stôl a stoličky či skriňu. Celý interiér je kombináciou bielej, sivej a čiernej, ktorá je takto krásna aj sama o sebe.

Ide o jednu z najlepších petržalských lokalít nachádzajúcu sa v pešej dostupnosti od centra Bratislavy. V okolí je naozaj kompletná občianska vybavenosť, školy, škôlky, obchody, reštaurácie, zastávky MHD, možnosti športového vyžitia, voda, zeleň, jednoducho naozaj všetko, na čo si spomeniete. Parkovanie je možné v okolí bytového domu.

O dostupnosti a ceny prenájmu sa informujte buď telefonicky, kontaktným formulárom alebo emailom v sekcii KONTAKTY

Alebo kliknite sem: PONUKA NA AIRBNBParametre bytu

Názov Krásny 1 izbový byt - Mánesovo nám.
Lokalita Bratislava
Druh Prenájom
Kategória 1 izbový byt
Poschodie 1
Počet poschodí 12
Počet izieb 1
Balkón
Pivnica
Výťah
Zateplenie bytového domu
Internet
Káblová televízia