Krásny 1 izbový byt - Sibírska

Galéria Video Lokalita

Chcete bývať čisto, útulne, zároveň aj trochu luxusne a moderne, blízko do centra, blízko k možnostiam športového vyžitia, jednoducho, chcete všetko alebo nič? Ponúkame vám teda to všetko :)

Radi by sme vám ukázali jeden príjemný byt na prenájom. Je fakt štýlový, moderný a krásny. Ide o 1-izbový byt na Sibírskej ulici v Bratislave v mestskej časti Nové Mesto s možnosťou okamžitého nasťahovania. 

Byt pozostáva z priestrannej obývacej izby so sedačkami, čiastočne oddelenej spacej časti, kuchyne, kúpeľne a chodby. V kuchyni sa nachádza novučičká kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi - indukčná varná doska, elektrická rúra a tiež stôl so stoličkami. V spálni je plnohodnotná manželská posteľ a TV umiestnený tak, že ho môžete pozerať nielen z obývačky, ale aj priamo z postele. V kúpeľni s oknom je praktický sprchovací kút a práčka, WC, tiež s oknom, je oddelené. 

Byt sa nachádza na 1. podlaží z 5. V byte sú plastové okná so žalúziami, klimatizácia, všade je moderná dlažba, je celý ladený do bielej a sivej, takže si ho naozaj môžete dotvoriť podľa svojich predstáv, stačí sa len nasťahovať a užívať si nové zážitky. Samozrejmosťou je internet a káblovka. Bytový dom je zateplený a má, samozrejme, výťah. Parkovanie je možné v okolí bytového domu. 

Mestská časť Nové Mesto je veľmi obľúbená najmä kvôli svojej polohe a dopravnému spojeniu. Je tu tiež nespočetne veľa možností indoorových aj outdoorových aktivít, stačí si len nájsť to svoje.  

O dostupnosti a ceny prenájmu sa informujte buď telefonicky, kontaktným formulárom alebo emailom v sekcii KONTAKTY

Alebo kliknite sem: PONUKA NA AIRBNBParametre bytu

Názov Krásny 1 izbový byt - Sibírska
Lokalita Bratislava
Druh Prenájom
Kategória 1 izbový byt
Poschodie 1
Počet poschodí 5
Počet izieb 1
Balkón
Pivnica
Výťah
Zateplenie bytového domu
Internet
Káblová televízia