Krásny 2 izbový byt - Jelenia

Galéria Video Pôdorys Lokalita

Milujete prechádzky po centre Bratislavy popri krásnych historických budovách? Čo takto dať si jednu každé ráno cestou do práce? Nechajte auto pred domom a vyberte sa von pešo. Z absolútneho centra to predsa nie je žiaden problém. Zažijete neopakovateľnú atmosféru takej naozajstnej Bratislavy. A ak by vás predsa len trochu boleli nohy, je tu skvelé dopravné spojenie – železničné aj MHD. Kompletnú občiansku vybavenosť hádam nemusíme ani spomínať.

 

Ponúkame vám na prenájom 2-izbový byt po kompletnej modernej rekonštrukcii. Byt sa nachádza na 5. poschodí s výťahom, takže sťahovanie osobných vecí či nosenie nákupov nebude žiadny problém.Byt je otočený do tichého vnútrobloku, ktorý môžete v prípade pekného počasia využívať na rôzne formy relaxu. Byt je kompletne zariadený a vybavený, celý v oku lahodiacich farbách – sivá, biela, čierna, ktoré možno ľubovoľne skombinovať s vašimi obľúbenými vzormi či farbami. Kuchynská linka je urobená na mieru a je vybavená spotrebičmi: umývačka riadu, indukčná dvojplatnička, rúra s mikrovlnkou, chladnička s mrazničkou, digestor.

V kúpeľni je sprchový kút (možnosť prepojenia ručnej sprchy na dážď) a kúpeľňa je, samozrejme, vybavená práčkou. Byt je komplet zariadený: v obývačke TV (internet a káblovka), klimatizácia, rozkladacia sedačka (v prípade roztiahnutia predstavuje plnohodnotné dvojlôžko 160 x 200 cm), jedálenský stôl(možné využívať aj ako pracovný); v spálni TV, rozkladacia posteľ (v prípade roztiahnutia rovnako poskytuje plnohodnotný priestor na spanie 160 x 200 cm) a zrkadlo.Byt poskytuje množstvo úložného priestoru a celý je osvetlený LED svietidlami.

 

O dostupnosti a ceny prenájmu sa informujte buď telefonicky, kontaktným formulárom alebo emailom v sekcii KONTAKTY

Alebo kliknite sem: PONUKA NA AIRBNBParametre bytu

Názov Krásny 2 izbový byt - Jelenia
Lokalita Bratislava
Druh Prenájom
Kategória 2 izbový byt
Poschodie 5
Počet poschodí 5
Počet izieb 2
Balkón
Pivnica
Výťah
Zateplenie bytového domu
Internet
Káblová televízia